Nieuws

Kom jij bij ons werken als allround verspaner?

Draai jij je hand niet om voor verspaningswerk? Dan zoeken we jou!

Ben jij in de afrondende fase van jouw technische MBO-opleiding? Of heb je al wat jaren werkervaring opgedaan in de metaalbewerking? Dan zijn wij op zoek naar jou, ter uitbreiding van ons team op de verspaningafdeling.

Er zijn momenteel ontzettend veel vacatures in de techniek, dat realiseren we ons goed. Daarom hebben we een aantal zaken op een rijtje gezet. Als deze jou goed passen, dan ben je zeker geschikt!

  • Je hebt voorkeur voor een technisch MKB-bedrijf, in plaats van het werken bij een hele grote club.
  • Je hebt graag variatie in je werk met verschillende projecten, in plaats van dagelijks hetzelfde seriewerk.
  • Wij zijn een familiebedrijf en dat merk je. Kortom, bij ons ben je als medewerker absoluut geen nummer.
  • Bij ons is het ‘lekker werken’ in een nette werkomgeving, met goed en professioneel gereedschap.
  • We zijn gevestigd in het mooie Breskens, dus je hebt geen verkeersdrukte of files onderweg.


Wat ga je doen binnen ons bedrijf?

Als allround verspaner ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van diverse verspaningswerkzaamheden zoals draaien, frezen, kotteren en boren van diverse constructie- en machinedelen. We bieden jou veel afwisseling in het werk, waarbij je aan de slag gaat met zowel conventionele als CNC-verspaningsmachines. Het zelfstandig programmeren en bedienen van deze machines zijn onderdeel van jouw functie. Natuurlijk is er al voorwerk gedaan door de mensen in de tekenkamer, of je beschikt over de juiste specificaties vanuit de opdrachtgever.


Liever aan het werk op de constructieafdeling?

Ook geen probleem! We zoeken momenteel namelijk ook een constructiebankwerker/lasser, ter uitbreiding van ons team!

Bekijk onze vacatures op: https://lnkd.in/eCWbdQ2x

Interesse in onze diensten?